Hakkımızda

BC SİGORTA Sigortacılık Sektörüne 2015 Yılında "BC Yabancılar Danışmanlık" Hizmetleriyle  Adım atmış, 2017 Yılında  da İŞKUR  la anlaşma yapılarak "BC Yabancılar Danışmanlık ve Yönetim Danışmanlığı Özel İstihdam Bürosu " Ünvanını ile Hizmet yelpazesini genişletmiştir. Bu Hizmetler yürütülürken zorunlu olarak yapılan Yabancı Sağlık Poliçeleri nedeniyle 2015 yılından beri Sigorta Poliçeleri üretilmeye başlanılmış ve aynı zamanda ilerde kuracağımız Sigorta Acenteliğininde Temelleri Atılmış akabinde 2018 Yılındada BC SİGORTA VE ARACILIK HİZMETLERİ Faliyete geçirilmiştir. BC SİGORTA & BC İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİM DANIŞMANLIĞI ÖZEL İSTİHDAM BÜROSU Her ikiside Aile firmamızdır.

Misyon

Anlaşılır ve kesin çözümler üreterek , iletişimi kolay bir şirket olmak, Yenilikçi ürün ve satış teknikleri ile değişen dünyada daha fazla sigortalıya ulaşmak, Karlı ve uzun dönemli sürdürülebilir bir büyüme sağlamak , BC SİGORTA' yı herkesin tercih ettiği ve bildiği bir marka yapmak.

Vizyon

Toplumda sigorta bilincini arttıran, yaygın dağıtım kanalı ile acente ve müşteri odaklı anlayışa önem veren , sigortalılarına her zaman en hızlı servis veren bir Acente olmak.